1 / 2

Зерносушарки Perry - ефективність і надійність

Ціна не визначена

Запропонувати ціну

Подзвонити

Написати

ig.bur

Скажіть, що знайшли це оголошення на okidoki.

Київ, Київська область

Призначення

Забезпечте найвищу точність та ефективність у вашому лабораторному аналізі з лабораторним сепаратором від PIS. Наше обладнання розроблене для розділення сипучих матеріалів на фракції з високою точністю. Використовуйте його для вимірювання розмірів частинок, сортування матеріалів та проведення різних аналітичних процедур. Довіртеся лабораторному сепаратору, щоб отримати надійні та повторювані результати.

Використання

Лабораторний сепаратор є незамінним інструментом для лабораторій та дослідницьких центрів. Використовуйте його для проведення аналізу, контролю якості та досліджень в різних галузях: нафтохімія, фармацевтика, пластмасова промисловість та багато інших. Лабораторний сепаратор вирізняється своєю надійністю, простотою в управлінні та широкими можливостями налаштування.

Придбання

Замовте лабораторний сепаратор просто зараз на сайті та підвищте точність та ефективність вашого аналізу. Отримайте надійний інструмент, який допоможе вам вдосконалити ваші лабораторні процеси. Зверніться до нас для отримання консультації та замовлення. Довіртеся надійності та якості обладнання від PIS і досягніть найкращих результатів в своїх дослідженнях.

  • Розділ Сільське господарство
  • Стан Нові
  • Додане 16.11.2023 12:27

ig.bur

На okidoki з серпня 2019

  • Приватна особа
  • 2 оголошень
IB
Підписатися

Схожі оголошення

Переглядів: 208 (+1 сьогодні)

Номер оголошення: 12100020

Повідомлення про порушення